KAS IR LIMFA?

Limfātiskā sistēma ir viena no vissvarīgākajām un sarežģītākajām cilvēka organisma sistēmām. Tā nodrošina organisma dabisku attīrīšanās procesu un tā ir nozīmīga imunitātes nodrošināšanai. Nepietiekama fiziskā slodze, neveselīgs un nepilnvērtīgs uzturs, nepietiekams izdzertā ūdens daudzums, kā arī citu ārējās vides faktoru ietekme un dzīvesveids, ir par iemeslu tam, ka limfas kustība mūsu organismā samazinās.

Traucētas limfas cirkulācijas rezultātā novājinās imunitāte, parādās tādi simptomi kā enerģijas trūkums un miega trūkums. Kā arī redzama ādas stāvokļa pasliktināšanās - parādās maisiņi zem acīm, pastiprināti rodas grumbiņas, pumpas un citi ādas virsmas nelīdzenumi, kā arī katras sievietes bieds - celulīts.

KĀ LIMFAS  STIMULĀCIJAS MASĀŽA UZLABO FIGŪRU?

Limfas stimulācijas masāžas laikā tiek nodarbināti gan ārējie muskuļi, gan notiek tieša iedarbība uz ādu. Rezultātā tiek iegūti tonizēti muskuļi, slaidāks augums, tvirtāka un stingrāka āda, kā arī mazāk izteikta tūska un celulīts. Visi šie procesi notiek pateicoties limfas plūsmas stimulēšanai un līdzi ar to - organisma attīrīšanai.

"Figura Line" speciālisti sniegs noderīgu informāciju un darīs visu, kas viņu spēkos, lai ikviena kliente sasniegtu labākos rezultātus! Kā rāda "Figura Line" pētījums, vidēji pēc 12 regulāri veiktām limfas stimulācijas masāžām viena mēneša ietvaros, klientēm notiek sekojošas ķermeņa aprišu izmaiņas:- vidukļa apkārtmērs samazinās vidēji par 3.9 cm- gurnu apkārtmērs samazinās vidēji par 3.6 cm- augšstilbu apkārtmērs samazinās vidēji par 3 cm- roku augšdaļas (augšdelmu) apkārtmērs samazinās vidēji par 2 cm

KĀ NOTIEK LIMFAS STIMULĀCIJAS MASĀŽA?

Stundu garās limfas stimulācijas procedūras laikā speciālista klātbūtnē uz aparāta veiksiet 18 dažādas pozas - izmasēsiet pēdas, apakšstilbus, augšstilbus no visām pusēm, dibenu, vēdera augšējo un apakšējo daļu, sānus, rokas un plecu joslu. Visa procesa garumā nedaudz arī kustēsieties, kas sekmēs kaloriju sadedzināšanu.

Visas masāžas garumā ir iespēja ieslēgt un izslēgt infrasarkanās gaismas indikatoru, kas pastiprina masāžas efektivitāti par 70%. Infrasarkano staru viļņi sasilda ķermeni, un tas nodrošina fizisko un garīgo labsajūtu.

Masāžas kursa laikā katrai klientei tiek izstrādāta individuāla masāžas programma, lai pēc iespējas efektīvāk palīdzētu cīņā ar viņas problēmzonām. Kā arī pastāvīgajām klientēm tiek piedāvāta bez papildus maksas uztura speciālista konsultācija. Kā arī papildus piedāvāti dabīgi Latvijā ražoti produkti, kas var sekmēt ātrāku rezultātu sasniegšanu.

FIGURA LINE

Rīgā (Mūkusala), Mūkusalas iela 73 (t/c "Maxima"), 2.stāvs, tālrunis pierakstam: 26617817

http://www.figura-line.lv/

Veidots ar Mozello - foršo blogošanas platformu.

 .